Вікно
ОБОЗРЕВАТЕЛЬ Воскресенье, 19.05.2024, 10:02
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Категории раздела
Политика [141]
Экономика [25]
Общество [33]
Технологии [3]
Афиша Киев [2]
Еженедельная программа «Афиша» с ведущей Ириной Пустильник.

Наш опрос
Кто виноват в смерти Качинского?
Всего ответов: 64

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2010 » Апрель » 14 » Китай і юань: що поставлено на карту
13:31
Китай і юань: що поставлено на карту
Китайські й американські чиновники, схоже, близькі до операції про підвищення вартості китайської валюти - юаня. Це перший крок зробити товари американського виробництва більш конкурентоспроможними порівняно з товарами китайського експорту

Китайські й американські чиновники, схоже, близькі до операції про підвищення вартості китайської валюти - юаня. Це перший крок зробити товари американського виробництва більш конкурентоспроможними порівняно з товарами китайського експорту. Проте, думки фахівців з приводу наслідків таких дій для США, Китаю та світової економіки в цілому розходяться, пише UBR

Міністр фінансів США Тімоті Гайтнер несподівано вирішив відвідати Китай, і президент Китаю Ху Цзіньтао повинен прибути до Вашингтона на наступному тижні.

«Схоже, що ця праця була зроблена», - сказав експерт валютних операцій Ашраф Лаіді, головний стратег ринку CMC Markets.

Очікується, що угода призведе до негайного 2-3% зростання юаню - досить стримані темпи. Однак, що може зробити угоду значним, так це якщо Китай вперше погодитися збільшити кількість заходів з просування до вільного обміну валюти.

Лаіді вважає, що юань недооцінений на 15-20%, і заявляє, що щорічне зростання 6-7% просто необхідний для істотного зсуву в бік від недооцінки.

На його думку, це можливо, оскільки Китай дозволив юаню вирости більш ніж на 15% з середини 2005 до середини 2008 року.

Деякі економісти вважають, що юань недооцінений на цілих 40%. Але багато хто вважає, що є вагомі підстави і для Китаю, і для Сполучених Штатів Америки продовжувати повільні зміни. Швидкі зміни, кажуть вони, ведуть до ризику роздування "мильної бульбашки" в Китаї, і коли він лопне, можуть виникнути проблеми у світовій фінансовій системі.

"Перехід від керованої до вільно плаваючою валюті не так просто здійснити," - сказав Марк Вітнер, старший економіст Wells Fargo Securities. "Якщо відбудеться вибух і провал у Китаї, це може призвести до чергової глобальної рецесії".

Але супротивники сьогоднішнього рівня вартості китайського юаня не звертають на це увагу. Штучно занижена вартість юаню викликає проблеми для нього самого, кажуть вони, в тому числі перегрів китайської економіки і великий торговий дефіцит між США і Китаєм.

"Переживати похмілля від надзвичайного заниження вартості юаня доведеться роками", - сказав професор Мерілендського університету Пітер Морічі. "Чим більше пацієнт п'є, тим гірше буде похмілля, поки пацієнт, врешті-решт, не видужає або не помре".

Морічі суворо критикує адміністрації як Буша, так і Обами за те, що не вони не докладають достатньо зусиль для тиску на Китай. Він виступає за те, щоб пригрозити Китаю податковими санкціями для форсування подій.


"Безробіття буде стрімко скорочуватися, а американська економіка швидко відновиться, за винятком торгового дефіциту з Китаєм та валютної політики Пекіна", - сказав він.

У той час як сильний юань - і слабкий долар - на загальну думку, позитивно позначаться на виробництві США, деякі експерти говорять, що й американці не обійдуться без проблем.

Значна частина з щорічного обсягу торгівлі в майже 300 млрд доларів у китайському експорті не почне раптом вироблятися на заводах США просто через підвищення вартості юаня. Витрати на оплату праці в Китаї як і раніше будуть нижче, та й вимоги з охорони навколишнього середовища і правилам техніки безпеки не будуть настільки суворими.

"Трудомістких ланок виробничої бази, які тут були втрачені, ніколи не повернути", - сказав Вітнер.

Замість цього, більш дорогий юань означатиме подорожчання китайської продукції для споживачів у США. Крім того, Китай утримує низький курс юаня, купуючи величезна кількість дешевих доларів і держоблігацій США. Якщо допустити вільний курс юаня, то Китаю не потрібно буде купувати стільки ж. А це може означати більш високі процентні ставки за держоблігаціями США, і, отже, високі витрати по позиках для багатьох американських домовласників і представників бізнесу. Це також може призвести до ковзання вартості долара, який, у свою чергу, може підняти ціни на імпортні товари з інших країн світу, такі, як нафта.
Категория: Экономика | Просмотров: 657 |
1 SergMuh  
0
<a href=http://zmkshop.ru/tseny/>балка 25б4 аналог</a>

Имя *:
Email *:
Код *:
Календарь
«  Апрель 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Поиск

Архив записей

Друзья сайта
  • Послезавтра
  • Грязная правда
  • услуги политтехнологов
  • Блог Олекси

  • Облако тегов
    Росія Ахметов президент МВФ Європа «Газпром» греція Ющенко Жигулі Коломойський коаіція антиколектори Герман губернатор газ Крим НАТО РПЦ Бандера Андрій Клюєв Янукович диктатура Азаров гороскоп Тимошенко Опозиція Горбачов Секс дострокові вибори Жириновський перевибори Вінський Тігіпко комп'ютери софт Корисні поради Нерухомість євро криза аналітика публіцистика Війна соцстандарт Імперія взрыв в контакте одноклассники Путин союз НУНС страсна п'ятниця Валід Арфуш Google бізнес Портнов БЮТ правила прийому вузами Медведєв Концепція національної безпеки Киргизія Білорусія Газове щастя канада зарплатa Галактика ДАІ каско суд Колесниченко Беларусь Греция грузия Киргизия Алиса сказка Лех Качиньский катастрофа. траур Верховна Рада качинсий список Катинь Сікорський Качинський Ту-154 Femen голые телки сиськи Революціяв Киргизії україна СРСР дипломатія вугілля копанка польша Вавель похороги гривня США ДТП Медведев

    Copyright MyCorp © 2024Хостинг от uCoz