Вікно
ОБОЗРЕВАТЕЛЬ Воскресенье, 19.05.2024, 09:20
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Категории раздела
Политика [141]
Экономика [25]
Общество [33]
Технологии [3]
Афиша Киев [2]
Еженедельная программа «Афиша» с ведущей Ириной Пустильник.

Наш опрос
Кто виноват в смерти Качинского?
Всего ответов: 64

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2010 » Март » 22 » МВФ дав похмурий «діагноз» багатим країнам світу
13:15
МВФ дав похмурий «діагноз» багатим країнам світу


Криза відкинула «сімку» розвинених промислових країн до стану, який не спостерігалося з часів закінчення Другої світової війни. При цьому наймогутнішій країні світу - США не вдасться відновити свою платоспроможність у довгостроковому плані, якщо вони не зможуть зберегти свій рівень накопичення. Про це повідомляється в доповіді Міжнародного валютного фонду (МВФ), опублікованій напередодні.

За його оцінкою, співвідношення між національним боргом і ВВП «сімки» розвинених промислових країн у цьому році досягне 100%. Такого не було з часу 1950-х років. Наприкінці 2007 року загальний борг цих країн становив лише 75% їх загального ВВП, пише NR2

Збереження нинішнього рівня боргу призведе до зниження рівня зростання економіки країн «сімки» на півпроцента в рік. Тому вже в 2011 році треба буде вжити заходів до скорочення боргу.

Як відзначив керівник МВФ, для того щоб повернутися до рівня боргу в розмірі 60% ВВП, розвинені країни повинні перейти від 4-процентного дефіциту держбюджетів в 2010 році до 4-процентного профіциту в 2020 році. Для цього вони повинні провести реформи у своїх пенсійних системах і системах охорони здоров'я, провести інші скорочення витрат, а також добитися збільшення податкових надходжень. Що стосується США, то ця країна, за оцінкою МВФ, має домогтися підвищення рівня громадських накопичень.

Навіть у разі припинення введених програм стимулювання економічної активності борг країн «сімки» у середньому досягне в кінця 2014 110% ВВП.

Інформаційні агентства відзначають, що доповідь був опублікований на фоні все більш зростаючої заклопотаності західних країн з приводу зростаючих запасів іноземної валюти на руках у Пекіна. За наявними оцінками, позитивне сальдо зовнішньої торгівлі КНР дозволило Пекіну створити резерви валюти в розмірі 2,5 трлн. дол З урахуванням цього Ліпскі закликав розвинені країни вжити заходів до «зміні балансу накопичення у світі». При цьому в першу чергу зайнятися підвищенням рівня заощаджень повинна найпотужніша економіка світу - США.
Категория: Экономика | Просмотров: 471 |
Имя *:
Email *:
Код *:
Календарь
«  Март 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Поиск

Архив записей

Друзья сайта
  • Послезавтра
  • Грязная правда
  • услуги политтехнологов
  • Блог Олекси

  • Облако тегов
    Росія Ахметов президент МВФ Європа «Газпром» греція Ющенко Жигулі Коломойський коаіція антиколектори Герман губернатор газ Крим НАТО РПЦ Бандера Андрій Клюєв Янукович диктатура Азаров гороскоп Тимошенко Опозиція Горбачов Секс дострокові вибори Жириновський перевибори Вінський Тігіпко комп'ютери софт Корисні поради Нерухомість євро криза аналітика публіцистика Війна соцстандарт Імперія взрыв в контакте одноклассники Путин союз НУНС страсна п'ятниця Валід Арфуш Google бізнес Портнов БЮТ правила прийому вузами Медведєв Концепція національної безпеки Киргизія Білорусія Газове щастя канада зарплатa Галактика ДАІ каско суд Колесниченко Беларусь Греция грузия Киргизия Алиса сказка Лех Качиньский катастрофа. траур Верховна Рада качинсий список Катинь Сікорський Качинський Ту-154 Femen голые телки сиськи Революціяв Киргизії україна СРСР дипломатія вугілля копанка польша Вавель похороги гривня США ДТП Медведев

    Copyright MyCorp © 2024Хостинг от uCoz